گزارشی از اقدامات تیم تخصصی تعمیرات آب وفاضلاب روستایی استان کرمان در مناطق زلزله زده غرب

گزارشی از اقدامات تیم تخصصی تعمیرات آب وفاضلاب روستایی استان کرمان در مناطق زلزله زده غرب

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 04 آذر,1396/دسته ها: اخبار

حسن دارباز مسئول تیم تعمیراتی اعزامی به منطقه زلزله زده کرمانشاه گفت: تیم چهارنفره اعزامی از استان کرمان ماموریت 8روزه خود درمناطق زلزله زده را به پایان برده اما داوطلبانه در منطقه حضور داریم تا کمک های احتمالی مورد نیاز را به مناطق زلزله زده ارائه کنیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده درتعویض خطوط انتقال آب روستاهای مختلف منطقه دشت ذهاب گفت: خط های اصلی وخطوط انتقال منطقه دشت ذهاب که تعداد زیادی روستا را شامل می شود تعمیرشده وبه حالت اول برگشته اند.

وی با اشاره به شرایط سخت بارندگی در منطقه زلزله زده گفت:لوله چدنی(فولادی)250روستاهای کوئیک وقلعه بهادری وهمچنین لوله 350وخط انتقال دیگر روستاها در دشت ذهاب تعمیر شده است.

وی افزود: تعویض شیرفلکه ایستگاه پمپاژ روستای سیدصادق ونیز خط انتقال ولوله 128روستای کلاشی(پلاشی) به همراه شبکه داخلی این منطقه نیز ترمیم شده است.

دارباز از دیگر اقدامات تیم تعمیراتی اعزامی از استان در مناطق زلزله زده را کار در سراسر دشت ذهاب برای برقراری آب در شبکه توزیع وخطوط انتقال که بیش از 30روستا را پوشش می دهد ذکر کرد.

وی اظهارکرد:تیم کرمان خوشبختانه با تمام تجهیزات از موتور برق تا دستگاه برش سنگ ودیگر تجهیزات واتصالات آب به منطقه اعزام شده وکارهای محوله را در سریع ترین زمان ممکن و با بیشترین توان به انجام می رساند.

داربازتصریح کرد:از روز گذشته که ماموریت ما تمام شده شخصا با توجه به شرایط موجود اعلام کردیم داوطلبانه درمنطقه برای کمک حضور داریم.

وی با اشاره به رخ دادن زلزله های متوالی و فرسودگی خطوط وشبکه انتقال آب گفت: دائما اتفاقات آبی را در مناطق زلزله زده شاهد هستیم وعلی رغم شرایط سخت کاری ،برای ادامه همکاری اعلام حضور کردیم.

وی شرایط اسکان در منطقه را نیز بدلیل بارندگی سخت دانست وگفت: اغلب چادرهای ما ودیگر مردم خیس شده وآب درنزدیک چادرها به راه افتاده است وشرایط کارتعمیرات تیم ما را نیز دراین وضعیت سخت تر کرده است.

دارباز به تجربه زلزله بم اشاره کرد وگفت: ما خود شرایط سخت زلزله را دیدیم واگراحتیاج به حضورمان باشد تا پایان هفته دراینجاحضورخواهیم داشت .

Print

تعداد نمایش ها (125)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
نظر شما در رابطه با این سایت چه می باشد؟ثبت رأی  مشاهده نتایج

تاریخ آخرین به روز رسانی 1397/06/01