مدیرامورآبفارفاریاب گفت: با حفر یک حلقه چاه جدید به زودی آب شور روستای سبزان مقرب اصلاح می شود.

مدیرامورآبفارفاریاب گفت: با حفر یک حلقه چاه جدید به زودی آب شور روستای سبزان مقرب اصلاح می شود.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 01 آذر,1396/دسته ها: اخبار

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار، یونس سلجوقیان مدیر امور آبفار شهرستان فاریاب با اشاره به بازدید مدیرعامل شرکت آبفار استان،جناب آقای مهندس رشیدی از پروژه های آبرسانی درفاریاب افزود:در این بازدید که با حضور جمعی از معاونین ومدیران آبفار انجام شد، ازمجتمع های آبرسانی روستاهای آب باد آبشوئیه، ماران ،حرمه ، خشکار و سبزان مقرب بازدید شد.

سلجوقیان با بیان اینکه در بازدید از روستای سبزان مقرب و پشموکی مسئله شور بودن و عدم کیفیت آب این روستاها مطرح شد گفت: به دستور مدیرعامل شرکت آبفار استان، یک حلقه چاه برای تامین آب شرب روستاهای فوق در سال جاری حفرو تجهیز خواهد شد.

وی بیان کرد:مجتمع آبرسانی آب باد آبشوئیه 65درصد پیشرفت فیزیکی دارد وتاکنون27هزار و700متر لوله گذاری و یک باب مخزن 200 متر مکعبی درراستای اجرای پروژه انجام شده است.

مدیرامورآبفارفاریاب تصریح کرد:در مجتمع آبرسانی ماران نیز90درصد پیشرفت فیزیکی داریم و درراستای اجرای این پروژه 6هزار و310مترلوله گذاری ویک باب مخزن 100 متر مکعبی ساخته شده است.

سلجوقیان با اشاره به اینکه پروژه آبرسانی به روستای خشکار قبلا به بهره برداری رسیده است اظهار کرد: این مجتمع بالغ 380خانوار را تحت پوشش قراردارد .

وی جمعیت تحت پوشش در مجتمع های آبرسانی ماران ،آب باد وحرمه را مجموعا 580خانوار ذکر کرد وگفت: یک مخزن 500 متر مکعبی برای مجتمع حرمه در حال ساخت می باشد.

مدیرامور آبفار فاریاب تصریح کرد: مجتمع آبرسانی ماران در دهه فجر و آب باد آبشوئیه در سال 97 به بهره برداری می رسند.وی بیان کرد با اتمام پروژه های آبرسانی آبباد،ماران و حرمه حدود 90 درصد روستاهای شهرستان فاریاب از نعمت آب شرب بهداشتی برخوردار می شوند.

وی میزان اعتبار هزینه شده برای کار دراین سه مجتمع را6میلیارد و700میلیون تومان ذکر کرد.

 

Print

تعداد نمایش ها (196)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
نظر شما در رابطه با این سایت چه می باشد؟ثبت رأی  مشاهده نتایج

تاریخ آخرین به روز رسانی 1397/07/25