خدمات الکترونیکی مشترکین
پایگاه خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمان
شکایات و نظر سنجی
وبلاگ امور فرهنگی و دینی آبفار استان کرمان
ارتباط با مدیر عامل
دریافت فیش حقوقی
نظر شما در رابطه با این سایت چه می باشد؟ثبت رأی  مشاهده نتایج
همایش بیوتروریسم در شرکت آبفارکرمان برگزار می شود

همایش بیوتروریسم در شرکت آبفارکرمان برگزار می شود

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 06 آبان,1396/دسته ها: اخبار

همزمان با هفته پدافند غیرعامل : همایش بیوتروریسم در شرکت آبفارکرمان برگزار می شود

مدیرعامل شرکت آبفاراستان کرمان از برگزاری همایش بیوتروریسم ویژه مدیران این شرکت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفاراستان کرمان،علی رشیدی گفت: همایش بیوتروریسم ویژه آشنایی مدیران شهرستان ها ومدیران ستادی استان با این نوع مقوله است.

وی افزود: برنامه های پدافند غیرعامل در دو محور فرهنگ سازی برای آشنایی بیشتر باپدافندغیرعامل ونیزبازدید از اقدامات پدافند غیرعامل این شرکت برگزار می شود.

مدیرعامل آبفار کرمان همچنین اقدامات برنامه ریزی شده برای بخش فرهنگ سازی پدافندغیرعامل را اقداماتی چون درج پیام مرتبط با این هفته در قبوض آب بها،نصب بنردر سطح شهرومعابر روستایی، ارسال پیامک جهت نکوداشت این هفته برای جامعه هدف وتجلیل از فعالان این حوزه دانست.

رشیدی تصریح کرد:همایش بیوتروریسم نیزویژه مدیران ستادی وشهرستانی برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد:روز پنج شنبه این هفته با حضور معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور ونیز اعضای کمیته انرژی استان ورئیس پدافندغیرعامل استانداری کرمان ازپروژه های مرتبط با پدافندغیرعامل بازدید می شود.

رئیس کمیته پدافند غیر عامل آبفار کرمان با اشاره به اینکه در این بازدید ها از مراکز مختلفی چون مانیتورینگ سیستم تله متری شرکت ونیزآزمایشگاه سیار،وموتورخانه های پیش ساخته بازدید می شود گفت: همچنین با هماهنگی انجام شده مدیران شهرستان ها نیز با حضور فرمانداران هر شهرستان از اقدامات پدافندغیرعامل شهرستان بازدید می کنند.

رشیدی اظهار کرد:روز سه شنبه نیز که ویژه روز سایبر است ویژه همکاران شرکت وآشنایی و آموزش آنان در خصوص حملات سایبری و نحوه ایمن سازی دربرابر این اقدامات ویژه برنامه خوبی خواهیم داشت.

وی از برگزاری مانورهای مشترک بین دستگاههای مختلف خبرداد وگفت: اعضای کمیته پدافندغیرعامل شرکت نیز دراین مانورها حضور دارند.

گفتنی است در اولین روز هفته پدافند غیرعامل ، دبیر این کمیته بهمراه تعدادی از دبیران دستگاههای اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان دیدار داشتند.

Print

تعداد نمایش ها (360)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

تاریخ آخرین به روز رسانی 1396/11/28