آبرسانی به 15 روستای فاقد آب  ارزوئیه

آبرسانی به 15 روستای فاقد آب ارزوئیه

نویسنده: خانم فولاد پور/شنبه, 25 شهریور,1396/دسته ها: اخبار

آبرسانی به 15 روستای فاقد آب  ارزوئیه

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان کرمان،مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمان درمراسم بهره برداری از آبرسانی به مجتمع تخت خواجه ارزوئیه که با حضور نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس ،فرماندار وامام جمعه ارزوئیه برگزار شد، گفت:مجتمع آبرسانی تخت خواجه در شهرستان ارزوئیه با آبرسانی به 400خانوار به بهره برداری رسید.

مهندس علی رشیدی با اشاره به اینکه این مجتمع شامل 15روستای فاقد آب تحت پوشش است افزود: با افتتاح این پروژه بیش از 2هزار و150نفر به نعمت آب شرب بهداشتی و سالم دسترسی یافتند.

وی با اشاره به اقدامات شبانه روزی پرسنل شرکت آبفار استان در راستای تحقق اهداف آبرسانی به تمام روستاهای بالا 20خانوار استان، اظهار کرد:برای اجرای پروژه آبرسانی تخت خواجه ارزوئیه 38کیلومتر لوله گذاری انجام شد که حجم گسترده ای کار درحوزه فنی را شامل می شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفار استان کرمان با اشاره براستمرار طرح های آبرسانی روستایی در استان کرمان تصریح کرد: همچنین برای اجرای این طرح بزرگ 1حلقه چاه حفر وتجهیز شد ونیز مخزن2هزار مترمکعبی نیز احداث شد.

رشیدی خاطرنشان کرد: این پروژه در سال 95کلنگ زنی شد و خوشبختانه با تلاش پیگیر پیمانکار در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری رسید.

ان مجتمع آبرسانی شامل روستاهایی چون رحیم آباد، اسلام آباد، قطب الدینی ،امام سجاد، 22خرداد،موتور پمپ شیرازی و...است.

شهرستان ارزوئیه در جنوب کرمان تا مرکز استان 268کیلومتر فاصله دارد.

Print

تعداد نمایش ها (431)/نظرات (0)

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
نظر شما در رابطه با این سایت چه می باشد؟ثبت رأی  مشاهده نتایج

تاریخ آخرین به روز رسانی 1397/09/11