EN

مدیرعامل آبفار کرمان: آبرسانی به روستاهای کرمان نیازمند کمک خیرین است

بازدیدها: 108

نوشته شده توسط ravabet omoomi در .

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

مدیرعامل آبفار کرمان: آبرسانی به روستاهای کرمان نیازمند کمک خیرین است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان با بیان اینکه پروژه های آبرسانی در 513 روستای این استان در حال اجراست گفت: با وجود پنج هزار و 170 روستای در کرمان، انتظار داریم که خیران بومی برای آبرسانی به برخی روستاها وارد عمل شوند.
علی رشیدی ضمن عرض تسلیت و گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری افزود: اقشار مختلف جامعه در استان کرمان با همت استاندار به صورت یک صدا و هم فکر با کم آبی و بحران آب مقابله می کنند.
وی ادامه داد: انتظار می رود خیران کرمان نیز در مسیر مقابله با بحران کم آبی و آبرسانی به روستاهای این استان با مردم و مسئولان همراه شوند.
وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم اولویت اصلی شرکت آبفار استان کرمان است خاطرنشان کرد: امروز هیچ منبعی مهمتر و با ارزش تر از آب برای کشور و استان کرمان وجود ندارد.
وی گفت: همکاری خیرین استان کرمان با حوزه آب روستایی در نشست های مختلف مطرح و از این قشر برای آبرسانی به روستاها درخواست کمک شد.
رشیدی محدودیت های منابع مالی را یکی از مشکلات مهم شرکت آبفار استان کرمان عنوان و بیان کرد: امروز چند خیر از خارج استان در تامین آب روستایی کرمان به کمک آبفار این استان آمده اند.
وی کمک های خیرین خارج از استان را مقطعی عنوان کرد و گفت: بر این باوریم که خیران استان کرمان همانگونه که در امر مدرسه سازی موثر بودند می توانند با خرید لوله و اتصالات و یا اجرای برخی از طرح های آبرسانی، خدمت بزرگی را به مردم روستاهای این استان ارائه کنند.
10 درصد روستاهای کشور در استان کرمان قرار دارد و مشترکان آب روستایی در این استان سالانه 60 میلیون متر مکعب آب آشامیدنی مصرف می کنند.


آخرین بروز رسانی پورتال :یک شنبه ,22 دی 1395